У відповідності з наказом ректора ЗВО «ПДУ» №175 від 24 жовтня 2022р. та у відповідності графіка проведення навчань та перевірки знань з «Правил безпечної та технічної експлуатації електроустановок споживачів» навчально-допоміжного та адміністративно-обслуговуючого персоналу на базі навчально-наукового інституту енергетики створено комісію та проведені заняття:

• 11. 2022р. для електромонтерів;
  • 11. 2022р. для слюсарів-сантехніків та електрозварювальників;
  • 11. 2022р. для співробітників навчально-наукового інституту енергетики.

Навчання завершились іспитом на відповідність груп допуску з безпечної та технічної експлуатації електроустановок споживачів.

Голова комісії: ДУБІК Віктор Миколайович – керівник ЕТЛ ННІЕ ЗВО «ПДУ».

Члени комісії: ГОРБОВИЙ Олег Володимирович – інженер ЕТЛ ННІЕ ЗВО «ПДУ».

КАЛИНЮК Василь Павлович – провідний інженер з ОП і ТБ.

Директор ННІЕ                                                        Людмила МИХАЙЛОВА