«Quod erat demonstrandum», «Що і треба було довести», або «Зустріч в кедах»

У січні 2022 року у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» розпочав функціонувати новий проєкт - «Що і треба було довести» або «Зустріч в кедах» (з лат. «Quod   erat demonstrandum»). Даний проєкт ініційований здобувачами та практикантами нашого навчального закладу, створений за підтримки ректора університету, доктора економічних наук, професора, член-кореспондента НААН, заслуженого працівника сільського господарства України Володимира ІВАНИШИН.

Метою даного проєкту є ознайомлення всіх бажаючих з роботою нашого університету, проведення профорієнтаційної роботи для майбутніх здобувачів силами студентів навчального закладу, залучення всіх стейкхолдерів до активності в науково-освітній та виховній сферах, надання здобувачам можливості ознайомити глядача з життям університету, його науковими проєктами та доробками, інститутами,  цікавими заходами та видатними особистостями.

В даному проєкті беруть участь активні студенти та аспіранти, молоді науковці університету, організовують зустрічі в форматі «інтерв'ю» та «репортажу». Тому чекаємо пропозицій та рекомендацій щодо учасників та тематики проєкту.

Проректор з навчальної,
науково-інноваційної та міжнародної діяльності,