Урочисте вручення дипломів випускникам Подільського державного аграрно-технічного університету

1 липня Подільський державний аграрно-технічний університет з урочистою музикою, у сяйві квітів, щирими і добрими посмішками вітав своїх випускників із закінченням навчання.

Понад століття в стінах університету готуються кваліфіковані фахівці, інтелектуальні особистості з теоретичними знаннями, практичними навичками переданими від мудрих наставників.

Випускники 2021 року отримали дипломи бакалаврів і продовжать  - хто навчанням в магістратурі, хто працею, - сприяти розбудові рідної України.

Із вітальних словом до випускників звернувся ректор університету, професор, доктор економічних наук, член-кореспондент НААН України, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Іванишин. Напутні слова і найкращі побажання колишнім здобувачам вищої освіти висловили декан інженерно-технічного факультету, кандидат технічних наук, доцент Юрій Панцир, декан факультету ветеринарної медицини  і технологій у тваринництві, кандидат ветеринарних наук, доцент  Олег Цвігун, декан факультету агротехнологій і природокористування, кандидат сільськогосподарських наук  Ольга Коруняк, декан економічного факультету, заслужений економіст України, доктор економічних наук, професор Микола Місюк, директор навчально-наукового інституту енергетики, кандидат технічних наук, професор Людмила Михайлова.

Від імені всіх випускників 2021 року слова вдячності університету, науково-педагогічним працівникам, усім працівникам закладу висловила випускниця факультету агротехнологій та природокористування Єлизавета Добжанська.

Усі присутні в залі славили разом нашу альмаматер, виконуючи разом із Русланом Вознюком, керівником вокальної студії ПДАТУ, гімн Університету. Святкову атмосферу на урочистостях створив муніципальний оркестр під керівництвом Юрія Шаркевича на запрошення ректора університету.

Подільський державний аграрно-технічний університет пишається випускниками і завжди радо чекатиме у своїх стінах.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку