День міжнародної співпраці та академічної мобільності

Відділ міжнародних зв’язків та відділ міжнародної та виробничої практики і працевлаштування Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» – це інформаційно-аналітичний центр, зорієнтований на аналітичну діяльність, яка обумовлює розвиток, розширення та зміцнення міжнародних зв’язків і авторитету ЗВО «ПДУ» у світовому співтоваристві.

Незважаючи на важкі часи сьогодення, Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» надає можливість здобувачам та науково-педагогічним працівникам використати унікальну можливість участі у програмах міжнародної академічної мобільності, а також здобувачі мають змогу проходити практику в різних країнах світу.

Так, 28.05.2024 р. в рамках дня міжнародної співпраці та академічної мобільності відбулася зустріч з партнерами, які забезпечують академічну мобільність для наших здобувачів, а саме із фірмою «Mavista» та  «REAL STAFF». Модератором даної зустрічі була доктор економічних наук, професор, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Оксана БЯЛКОВСЬКА. Також до заходу були залучені начальник відділу міжнародної та виробничої практики і працевлаштування Анастасія ТИМЧУК та доктор філософії, начальник відділу міжнародних зв’язків Анастасія ПОЛІЩУК.

Представники вищезазначених фірм стисло та в доступній формі розповіли нашим здобувачам про можливості міжнародної академічної мобільності та стажувань у країнах Європи. Було представлено презентацію та невеличкі фільми про роботу даних підприємств. Зі здобувачами була проведена цікава дискусія на якій партнери розповідали про свій досвід за кордоном, та цікавились уже наявним досвідом наших здобувачів за попередні роки.
Здобувачі отримали усю необхідну інформацію та були зацікавлені даними пропозиціями проходження практики та участі в академічній мобільності.

 

                                                          Інформацію підготували:

                                                              Відділ міжнародної та виробничої

                                                              практики  і працевлаштування

                                                                         Відділ міжнародних зв’язків

 

Фото: Вадим КОШЕЛЕВСЬКИЙ