Зустріч із представниками програми «Юрепорт»

25 лютого 2020 року до Подільського державного аграрно-технічного університету завітали представники молодіжної програми «Юрепорт». Їхній меседж звучить так: «Твоя думка жахлива  важлива»

Таке гасло зацікавило присутніх студентів і вони з нетерпінням чекали того моменту, щоб почути зміст інформації, яку повідомлятимуть. Представники розповіли про програму «Юрепорт», яка створена з метою суттєвого покращення життя молоді та нашої держави.

Головна думка така: при бажанні кожна людина може пройти безкоштовне анонімне опитування. При реєстрації вказується лише регіон в якому ви проживаєте, вік та стать, а більше ніяка інформація про вас не зазначається. Тим самим ви впливатимете як на себе так і на нашу країну. Однак, коли особі надсилаються питання, то відповідати потрібно відразу ж оскільки уже за годину-другу, день, тиждень питання уже не мають сенсу й не будуть актуальними.

Також підкреслено, що до програми долучилося вже близько 95 тисяч молодих людей по всій Україні від 14 до 35 років,з яких близько 70% - це дівчата і лише 30% хлопці.

Проте майже 50% жителів країни взагалі не володіють інформацією про існування молодіжних установ, 6% - хоча б раз відвідували їх і лише 1% є членами таких органів у містах.

Розробкою питань займається центральний комітет, який також контролює статистику та тим, щоб інформація, яку вони отримують – залишалася конфіденційною.

Програма співпрацює із Міністерством юстиції України, Міністерством охорони здоровʼя України, а також з іншими представниками влади.

Прес-центр ПДАТУ