У Подільському державному університеті відбулися загальні організаційні збори для студентів нового набору.

 

14 вересня 2023 року, за ініціативи студентського самоврядування ЗВО «ПДУ» та при підтримці адміністрації університету, у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет», відбулися традиційні щорічні організаційні збори студентів нового набору та зустріч здобувачів вищої освіти із представниками керівних служб університету та запрошеними гостями.

Із вітальним словом збори відкрила проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Оксана БЯЛКОВСЬКА, передавши вітання від ректора університету, професора Володимира ІВАНИШИН. Оксана Антонівна зосередила увагу на особливостях навчальної роботи у ЗВО, підкреслила важливість наукової роботи та закордонному стажуванні в університеті та подякувала студентам за активну громадянську позицію та готовність зробити свій внесок у становлення та зміцнення України як правової держави та побажала їм цікавих проєктів, міцного здоров'я та сили духу.

Також перед здобувачами із актуальними питаннями виступили Інна НАЗАРЕНКО (викладачка кафедри  української  мови), Федір ДЕМИДЧИК (доцент кафедри військової підготовки), Микола КУЖЕЛЬ (завідувач кафедри фізичного виховання), Світлана ЛІЩУК (голова первинної профспілкової організації), Віктор БОРДЮГ (провідний інженер з мобілізаційної роботи), Наталія УКРАЇНЕЦЬ (директор студентського містечка університету), Валерій СВЕРЕДА та Катерина МИЛЬНИКОВА (культорганізатори сектору виховної роботи і студентських справ Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку), Роксолана БІЛЯВСЬКА (президентка Студентського парламенту).

Були розглянуті різноманітні питання, які пов'язані з організацією студентського життя в Університеті. Серед них - правила поведінки, розклад занять, взаємовідносини з викладачами, можливості для розвитку та саморозвитку студентів. Було наголошено на важливості взаємодії між студентами та деканатом, щоб забезпечити ефективну та успішну навчальну діяльність. 

Виступаючі акцентували увагу на тому, що студенти повинні бути активними учасниками в цій взаємодії, ділитися своїми потребами та пропозиціями, а також звертатися до деканату чи своїх кураторів з будь-якими питаннями та проблемами, що виникають у процесі навчання. Зі свого боку, адміністрація зобов'язалася підтримувати тісний контакт зі студентською громадою, забезпечувати доступність консультацій та підтримки для студентів, а також враховувати їхні думки та пропозиції при прийнятті рішень, що стосуються навчального процесу. Такий підхід до взаємодії допоможе забезпечити ефективність та якість навчання в ЗВО «ПДУ».

По завершенню виступів, шляхом відкритого голосування, здобувачі оновили склад Студентського парламенту. Захід став корисним та інформативним для нових студентів, які здобули необхідну інформацію для успішного студентського життя в Унверситеті.

 

Інформацію підготувала

голова первинної профспілкової організації

 співробітників і студентів Світлана ЛІЩУК