Науково-практичний семінар у Варшавському університеті природничих наук

Сьогодні в інституті економіки і фінансів Варшавського університету природничих наук (м. Варшава, Польща) відбувся другий науково-практичний семінар на тему: «Агробіомаса України як енергетичний потенціал центрально-східної Європи», за програмою Власного Стипендіального Фонду Варшавського університету природничих наук для науково-педагогічних працівників Подільського державного аграрно-технічного університету.

У семінарі взяли участь науковці, представники бізнесу з України та Польщі. Наш університет представляли і виступили з доповідями: доктор технічних наук, доцент Тарас Гуцол і кандидат економічних наук, доцент Олег Кучер.

На заході була присутня і виступила з доповіддю партнер нашого університету, директор фірми «DAK GPS» пані Анна Розкош.

Виступаючі висловили окрему подяку ректору університету, професору В'єславу Бєлявські, директору інституту, професору Ярославу Голебєвскому та завідувачу кафедри політики розвитку і маркетингу, професору Йоані Швецкій-Мокжицкій за сприяння в організації та проведені семінару.

Прес-центр ПДАТУ