Виховний захід  «Вклад науки в ім’я миру та розвитку»

Нема кордонів перед розумом крилатим!

Багато що пізнавши за безліч сторіч,

Увись злетівши, майбутньому навстріч,

Ти сильніший, ніж розщеплений атом.

І більшого на світі нема дива,

Ніж ти, великий розум людини!

Напередодні Дня науки і Всесвітнього дня вишиванки  науково- педагогічні працівники кафедри математики, інформатики та академічного письма навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти  ЗВО «ПДУ» провели виховний захід «Вклад науки в ім’я миру та розвитку». Мета проведення цього заходу є ознайомлення з  відновленням національних та міжнародних зобов'язань в галузі науки за мир і розвиток, а також наміри підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства. Всеукраїнський день науки – ще й чудова нагода, аби вшановувати наукові традиції, популяризувати досягнення вчених, залучати молодь до світу науки. За інформацією офіційного сайту ЮНЕСКО проведення Всесвітнього дня науки було рекомендовано 1999 року на Всесвітній науковій конференції  (нині – Всесвітній науковий форум, World Science Forum) у Будапешті, де була висловлена необхідність поглиблення взаємодії між наукою й суспільством.

Здобувачі вищої освіти  спеціальностей  101 «Екологія», 141«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»,  які приймали участь в виховному заході, ознайомились з презентацією, підготовленою викладачами кафедри  та переглянули  документальний фільм про здобутки українських вчених і розвиток науки в Україні та в світі. Наука в Україні завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі.

Сьогодні Міністерство освіти і науки України активно працює для підвищення рівня престижу наукової праці та запровадження інновацій. Українська нація має молоде обличчя та героїчне минуле за плечима. Наш погляд – погляд в майбутнє! Сильні, незламні, вмотивовані, безстрашні та талановиті молоді українці розвивають науку сучасної України.

Інформацію підготувала доцент кафедри
математики, інформатики та академічного письма
Наталія Марчук