Тиждень іноземних мов

Вивчення іноземної мови - процес складний, але цікавий і багатогранний. Адже, саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей, мовою комп'ютерною,  оволодіння якою є потребою часу.

Згідно з річним планом кафедри іноземних мов Подільського державного аграрно-технічного університету на 2019-2020 н.р.,  з 11 по 15 листопада 2019 року було проведено "Тиждень іноземних мов" під девізом: "Мультилінгвальність – ознака інтернаціоналізації".

Низка заходів, організованих НПП кафедри іноземних мов була спрямована на покращення педагогічної майстерності викладачів, обмін методичними техніками та  на заохочення студентів до поглибленого вивчення іноземних мов,  одночасно.

Так, з 11 листопада 2019 року  на кафедрі іноземних мов розпочала стажування викладачка Шепетівського коледжу ПДАТУ – Олена Кормилецька. Відтак на засіданні кафедри обговорено та затверджено  план проходження підвищення кваліфікації у Подільському державному аграрно-технічному університеті (терміном на 1 місяць) з дисципліни "Іноземна мова (англійська)" та призначено керівника – завідувачку кафедри іноземних мов – Ірину Гуменюк.

З метою підвищення особистої мовної компетенції та розширення вокабуляру, викладачі кафедри переглянули англомовний художній фільм  "Love the Coopers".

Відкрите заняття на тему: " Family Relationships. Nationalities " на високому методичному рівні провела викладач кафедри – Ольга Чайковська.

Особливий інтерес студентства викликали відкриті засідання таких наукових формувань та гуртків, як «Німецькомовний книжковий клуб» (ментор – Оксана Кунцьо), «Англійська мова  - мова майбутнього»(ментор – Ангеліна Роляк), «Французька мова – мова престижного навчання»(ментор – Надія Попель).

Цікавинкою тижня став майстер-клас Аліни Приставчук, студентки ПДАТУ, на якому дівчина продемонструвала майстерність виготовлення оригамі та залюбки поділилась власними навичками.

Також впродовж тижня усі бажаючі могли відвідати заняття на курсах англійської мови, які регулярно проводять НПП кафедри,  з метою посиленої  мовної підготовки потенційних абітурієнтів ПДАТУ та для здачі ЄВІ з іноземної мови для вступу в магістратуру.

І, звичайно, родзинкою насиченого тижня стала участь у вже традиційних для ПДАТУ засідання англомовних дискусійних клубів із носіями мови – волонтерами Корпусу миру США в Україні – Кларком Хюзом та Морган Райлі.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до заходів, покликаних популяризувати вивчення іноземних мов.

Нагадуємо, що пробне тестування для вступників в магістратуру відбудеться 18 листопада о 15.00 на кафедрі іноземних мов (ауд.38, к.1).

Прес-центр ПДАТУ