Розпочався тиждень іноземних мов

Розпочався тиждень іноземних мов

 

З 22 квітня 2024 р. у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» розпочались заходи приурочені до традиційного квітневого тижня іноземних мов, котрий щорічно проводиться НПП кафедри іноземних мов.

Так, 22 та 23 квітня Оксана КУНЦЬО та Анастасія ПОЛІЩУК провели відкриті практичні заняття зі студентами 1 та 2 курсів, спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 208 «Агроінженерія» відповідно. Тематика занять представлена у рамках розділів робочих програм з дисципліни «Іноземна мова», а саме: «Здоровий спосіб життя» та «Професійне середовище». Цікавим та актуальним був контент відкритого заняття Оксани Іванівни з нагоди Дня Землі, на тему: «Food Waste». Анастасія Василівна залучила здобувачів до жвавої професійної дискусії, яка виявила, що кожна професія має свої унікальні переваги та виклики, які можуть визначати успіх у кар'єрі та задоволеність від роботи.

У період з 22 по 24 квітня також відбулися відкриті засідання студентських наукових формувань English Speaking Club (керівник Ірина ГУМЕНЮК), Німецькомовний книжковий клуб (керівник Оксана КУНЦЬО) та «Французька мова - мова престижного навчання» (керівник Надія ПОПЕЛЬ).

Студенти, які вивчають німецьку мову на засіданні клубу говорили тему: «Leben mit den Jahreszeiten». На зібранні англомовного клубу студенти мали можливість навчитися ефективно створювати презентації та представити свої проєкти. Здобувачі вищої освіти, котрі вивчають французьку мову дискутували на тему «Connaissez-vous la France?».

Варто зазначити, що заняття з іноземної мови, як в межах робочих програм, так і у вигляді позаурочних заходів, для студентів немовних спеціальностей покликані забезпечити їм не лише можливість ефективно спілкуватися в міжнародному середовищі, а й розширити свої культурні та професійні горизонти. Відтак переоцінити користь вивчення іноземної мови в ЗВО технічного спрямування неможливо.

 

 

Інформацію підготувала Ірина ГУМЕНЮК