Профорієнтаційна робота кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти

Одним із важливих напрямів діяльності кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти ЗВО «ПДУ» є профорієнтація учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти та студентів закладів передвищої фахової освіти.

Ця робота проводиться науково-педагогічними працівниками кафедри з метою формування у випускників розуміння необхідності свідомого вибору професії, яка б забезпечила кожному з них можливість успішного особистісного і професійного розвитку. Зокрема проводиться роз’яснювальна робота та  надання випускникам практичних порад і рекомендацій щодо вибору професії.

З початку навчального року викладачами кафедри проведено  профорієнтаційні заходи, якими охоплено заклади в Хмельницькій, Чернівецькій, Тернопільській, Рівненській та інших областях України.

22 травня 2023 року завідувачка кафедри, права, професійної та соціально-гуманітарної роботи, доцентка Алла БОДНАР  і  доцентка кафедри Катерина ГОРАШ відвідали Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №14 з метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнів 11-х класів, зокрема було проведено  уроки-бесіди «Професії 21-століття».

Науково-педагогічні працівники розповіли учням про найбільш затребувані професії на ринку праці та можливості їх здобуття в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет»; про спеціальності (ОПП): про факультети та інститути, що є в структурі Університету та умови вступу для здобуття ступеня бакалавра (магістра) на основі повної загальної середньої освіти і для здобуття ступеня бакалавра (магістра) на основі ОКР «Молодший спеціаліст» або ОПС «Фаховий молодший бакалавр» тощо. Важливою для  учнів була інформація щодо працевлаштування та професійного розвитку, можливостей відкриття бізнесу в Україні та закордонного стажування.

Алла БОДНАР  і  Катерина ГОРАШ висловлюють щиру подяку Миколі Михайловичу КИРИКУ, директору Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 за сприяння в організації та проведенні заходу.

Маємо надію на співпрацю з НВК № 14 та чекаємо майбутніх студентів в ЗВО «Подільський державний університет».

Інформацію підготували
завідувачка кафедри, права, професійної та соціально-гуманітарної освіти, доцентка Алла БОДНАР  і  доцентка кафедри Катерина ГОРАШ