Профорієнтаційна робота кафедри української мови

Профорієнтаційна робота кафедри української мови

    Вибір спеціальності для кожного абітурієнта – це не лише вибір закладу вищої освіти й майбутнього шляху фахівця, але й визначення соціального, інтелектуального й культурного середовища, у якому молода людина буде зростати особистісно й професійно.

      21 травня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри української мови Максимець Оксана та Назаренко Інна провели зустріч із випускниками Кям’янець-Подільського ліцею. Під час зустрічі абітурієнти  були ознайомлені з особливостями вступної кампанії 2024 року та проінформовані про спеціальності, які можна здобути в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет».

      Окрім того, що старшокласники отримали профорієнтаційний матеріал (буклети,  пам’ятки для вступників), вони дізналися про перспективи сучасних  професій у реаліях воєнного та післявоєнного часу, почули вичерпну інформацію про студентське життя в університеті, академічну мобільність здобувачів освіти та міжнародні програми обміну, переконалися в перевагах навчання в ЗВО «ПДУ». Зокрема учні з цікавістю відреагували на можливості проходження практик, зокрема закордонних,  навчання за дуальною освітою.

      Сподіваємося, що зустріч була корисною, і мотивовані, цілеспрямовані випускники ліцею, для яких освіта є однією з найважливіших цінностей,  стануть студентами Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Оксана Максимець,

завідувачка кафедри української мови;

Інна Назаренко,

асистент кафедри української мови