Профорієнтаційна робота кафедри права, професійної і соціально-гуманітарної освіти

Упродовж студентських канікул і відносної активності викладацького складу ЗВО «ПДУ» науково-педагогічні працівники кафедри не полишали профорієнтаційної роботи. Зокрема, протягом грудня 2021-лютого 2022 рр. велися діалоги з колегами коледжів, що входять до структури ПДУ, а також інших  закладів фахової передвищої освіти про можливість отримання педагогами вищої педагогічної освіти зі спеціальності «Професійна освіта». Кафедрали наголошували про переваги викладачів, які крім фахової, мають педагогічну освіту, а також варіанти здобуття даної освіти

Окрім цього, кафедра за цей час випустила своїх магістрів, які, здебільшого, працюють у закладах фахової передвищої освіти як нашої області, так і сусідніх. Саме ці особи взяли на себе роль агітаторів вступу до Подільського державного університету, ділячись власними враженнями про освітній процес і з боку студентів, і з боку викладачів.

На світлинах: Учні Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу (викладачі, магістри зі спеціальності «Професійна освіта» – Козарійчук Д., Король П.)

Доцент кафедри права, професійної і соціально-гуманітарної освіти,
 кандидат психологічних наук Оксана ЛЯСКА