Профорієнтаційна робота кафедри іноземних мов 10 грудня 2021 року

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками та випускниками загальноосвітніх шкіл є однією з найважливіших ділянок організаційно-виховної роботи НПП кафедри іноземних мов.

Так, 10 грудня доцент кафедри іноземних мов ЗВО «Подільський державний університет» Ангеліна Роляк та викладачі Надія Попель і Оксана Кунцьо, відвідали школи Дунаєвецького району, а саме с.Балин, с.Смотрич та смт.Дунаївці і провели профорієнтаційні бесіди з учнями випускних класів.

Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам було детально розказано про можливості, які відкриваються перед студентами університету, роздано інформаційні буклети та запропоновано заповнити анкети, а також учнів запрошено долучатись до онлайн заходів, які регулярно проводяться на кафедрі іноземних мов.

Завідувач кафедри іноземних мов
Ірина ГУМЕНЮК