Круглий стіл на тему: «Залучення громад та органів місцевого самоврядування до реагування та попередження СНПК в умовах повномасштабної збройної агресії рф проти України»

25 травня 2023 року у м. Камʼянець-Подільський Соціально-правовим проєктом Response&Prevention, UA Experts, за участі Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Кам’янець-Подільської міської ради було проведено круглий стіл на тему: «Залучення громад та органів місцевого самоврядування до реагування та попередження СНПК в умовах повномасштабної збройної агресії рф проти України».

Захід відбувся на базі Відокремленого структурного підрозділу «Кам’янець-Подільський фаховий коледж» Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Привітання учасникам круглого столу від Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної передав Голова ГО UA Experts - Sergiy Nizhynskyi. З вітальним словом виступили міський голова м. Кам’янця-Подільського Михайло Посітко та директор «Кам’янець-Подільський фахового коледжу» Юрій Білянський.

Учасником заходу від Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» стала Вікторія РАРИЦЬКА, кандидат юридичних наук, викладач кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти ЗВО «ПДУ», адвокат.

Вікторія Борисівна представила доповідь на тему «Проблеми вдосконалення національних механізмів реагування на порушення прав людини спричинених сексуальним насильством, повʼязаним із конфліктом», у якій надала ряд пропозицій для внесення змін до чинного національного законодавства з метою приведення їх у відповідність до міжнародних стандартів.

Акумульовані пропозиції науковців, очільників органів місцевої влади та представників профільних громадських організацій будуть оголошені під час трьох панелей Конференції згодом.

Матеріал підготувала Вікторія РАРИЦЬКА,
асистент кафедри права, професійної та
соціально-гуманітарної освіти
ЗВО «Подільський державний університет»