Кафедра математичних дисциплін, інформатики та моделювання: зараз важливо використати вільний час для саморозвитку

Незважаючи на непрості умови під час карантину, навчання студентів  Подільського державного аграрно-технічного університету продовжується дистанційно і має свої позитивні сторони: більше часу можна присвятити самопідготовці, саморозвитку, спробувати самостійно розібратися із завданнями отриманими онлайн. У випадку, коли це зробити складно – викладач завжди поряд (за допомогою Viber, електронної пошти, телефону дасть пораду та роз'яснить незрозумілі моменти).

Науково-педагогічні працівники ПДАТУ організовують дистанційне навчання в умовах карантину та обирають найбільш оптимальні онлайн-сервіси: програму Zoom та платформу дистанційного навчання Moodle.

Навчально-науковий інститут дистанційної освіти забезпечує процес навчання у дистанційному режимі. Кафедра математичних дисциплін, інформатики та моделювання активно долучилася до цього процесу. Зокрема доцент кафедри Мушеник Ірина Миколаївна, яка провела лекційне заняття з навчальної дисципліни «Інформаційні технології» на базі платформи Zoom зі студентами 1СТН курсу спеціальності 201 «Агрономія» на тему: «Електронні таблиці». Під час заняття також було перевірено стан виконання студентами індивідуальних завдань, та обговорено питання написання студентами тез доповідей на Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію молодих вчених та здобувачів вищої освіти «Інноваційний потенціал сучасної науки», яка відбудеться 19 червня 2020 року та буде проведена дистанційно на кафедрі математичних дисциплін, інформатики та моделювання.

Отже, навчання продовжується, тож потрібно максимально з користю використовувати данний час, насамперед, для саморозвитку.

Пресцентр ПДАТУ