Розпочинається науково-дослідницьке стажування «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність»

Українцям, хто цікавиться темами грантового фінансування, спільно з партнерами з Польщі та Словаччини пропонується курс дистанційного навчання (формат міжнародного стажування з отриманням сертифікату (180 год/6 кредитів ECTS)), який триватиме протягом квітня-травня 2020 року.

Старт програми - 16 квітня 2020 року.

До участі в програмі стажування запрошуються освітяни, викладачі та адміністративний склад українських ЗВО, дослідники та науковці, студенти останніх років навчання, аспіранти, представники громадських організацій, органів самоврядування, держслужбовці.

Програма стажування передбачає 180 годин/6 кредитів ECTS

Форма участі: дистанційна.

Робочі мови: польська, словацька (з перекладом), українська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською мовою.

Під час стажування учасники/ці:

• попрацюють над кейсами "від ідеї до партнерського проекту" (детальніше в «Програмі стажування»
  • підготуються до подачі проектних заявок на актуальні конкурси протягом 2020 року
  • отримають пропозиції щодо можливості навчання в докторантурах партнерських університетів
  • ознайомляться з можливостями співпраці з партнерськими університетами в Польщі та Словаччині (презентація університетів та напрямків навчання, за якими можлива співпраця, можливості публікації в міжнародних партнерських виданнях)

В завершенні стажування учасники/ці отримають:

Сертифікат учасника/ці міжнародного післядипломного стажування (podyplomowy staz miedzynarodowy) від Uczelni Nauk Spolecznych (Університет Суспільних Наук, Лодзь, Польща), 180 годин, 6 кредитів ECTS.

Опрацьований «кейс» м'якого проєкту та рекомендації щодо його подачі до одного із представлених в програмі фінансових інструментів (Європейська комісія, Норвезький фінансовий інструмент, Вишеградський фонд тощо)

Доступ до партнерських мереж в Європі для реалізації партнерських проєктів

Пропозицію подачі наукових статей для публікації в наукових виданнях партнерських університетів в Польщі та Словаччині

Умови участі:

Подати завку на участь, заповнивши анкету учасника/ці ОНЛАЙН

Надіслати копію першої сторінки закордонного паспорту та фото/скан-копію квитанції про сплату оргвнеску на ел.скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в темі листа вказавши «Стажування 2020 та ваше ПІП»

Організатор та партнери проекту:

CEASC – Центрально Європейська Академія Навчань та Сертифікації, Польша-Україна
UNS – Uczelnia Nauk Społecznych, Lodz, Polska
Catholic University in Ruzomberok, Slovakia

Організаційний внесок:

Організаційний внесок становить еквівалент 150 євро та покриває витрати, пов'язані з участю в програмі стажування, індивідуальні консультації експертів, підготовку документів для оформлення Сертифікатів участі в стажуванні, адміністрування проєкту та технічну підтримку учасників/ць впродовж реалізації програми стажування.

Реквізити для оплати надаються учаснику/ці після подачі Заявки на участь за курсом євро до гривні станом на день виставлення рахунку

Після оплати оргвнеску учаснику/ці надається доступ до вступних матеріалів, розміщених у закритій групі учасників стажування та статус «Учасника/ці стажування»

Програма стажування передбачає дистанційний компонент у форматі 10 інтерактивних онлайн-зустрічей, самостійну роботу та індивідуальні консультації.

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

Тема год. теор. год. пр. ECTS
1 Проектний підхід в організаційній діяльності інституції 3 2 0.3
2 Інструменти Європейської комісії: Н-2020, Horyzon-Europe (2021-2027): огляд конкурсів до кінця 2020 року 1 2 0.3