Подавайся на ЗАВТРА.UA!

Фонд Віктора Пінчука розпочав 16-й конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

Прийом заявок відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 20 жовтня до 30 листопада 2021 року. Взяти участь у конкурсі можуть студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО – університетів, академій та інститутів. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Переможці конкурсу отримують:

• 2 240 гривень щомісяця протягом року
  • членство в найбільшій мережі талановитої молоді в Україні
  • участь у онлайн та офлайн  заходах (форумах, публічних лекціях, таборах, тренінгах і т.д.)
  • експертну, фінансову та інформаційну підтримку
  • волонтерства на важливих світових подіях

Ключові вимоги до аплікантів:

• оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в науковій роботі;
  • активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.