Відбувся Всеукраїнський форум «Сучасні технології соціокультурної діяльності»

27-28 листопада 2019 р. на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького спільно із державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» було проведено Всеукраїнський форум «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ».

На заході Подільський державний аграрно-технічний університет представляли проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Тарас Гуцол та аспірати кафедри професійної освіти Альона Шевцова й Анастасія Поліщук.

У процесі роботи форуму учасники семінару у жвавій дискусії обговорили питання: філософії та психології культуротворення; культурознавства в освітньому просторі закладу вищої освіти; української мілітарної традиція: від вивчення до творення.

У практичній частині учасники заходу були ознайомлені: «Традиції як основа духовного здоров'я народу», який реалізовувався у кількох напрямках: Галицька весільна обрядовість; фольклорні традиції календарно-обрядового циклу; презентація «Український військовий календар»; майстер-клас «Формування структурного генеалогічного дерева роду»; виставка «Традиції на сторінках книг».

Семінар проходив в динамічній і доброзичливій атмосфері, де всі учасники брали активну участь в обговореннях, ділилися особистим досвідом з практичної діяльності, задавали питання.

Під час роботи семінару-форуму розглядалися назрілі для сьогодення теми, які успішно  можна застосовувати під час виховного процесу.

Прес-центр ПДАТУ