Профорієнтаційна робота в Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості

21 лютого 2020 р. завідувач кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту навчально-наукового інституту енергетики Ткач Олег Васильович, доцент Дубік Віктор Миколайович і асистент Думанський Олександр Васильович провели зустріч із студентами Кам'янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ на якій була надана інформація про наявні в університеті спеціальності, організацію навчального процесу, умови проживання та дозвілля. Особлива увага приділена умовам прийому до Подільського державного аграрно-технічного університету в 2020 році.

Після проведеної профорієнтаційної роботи студенти коледжу мали нагоду задати питання і отримати на них ґрунтовні відповіді. Тож сподіваємось випускників коледжу побачити здобувачами вищої освіти нашого університету.

Завідувач кафедри
 енергозберігаючих технологій