НПП навчально-наукового інституту енергетики проходять онлайн стажування

Науково-педагогічні працівники кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту і кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій навчально-наукового інституту енергетики Дубік Віктор Миколайович, Думанський Олександр Васильович і Потапський Павло Васильович проходять закордонне наукове стажування онлайн „Особливості фінської системи освіти” за підтримки мерії м. Гуйтіннен (Фінляндія) у партнерстві із місцевими закладами освіти, яке триватиме з 25 травня 2020 року по 12 червня 2020 року.

Початковим етапом стажування стала презентація керівника відділу освіти у мерії м. Гуйттінен – пані Ейя Маттіла та директора гімназії м. Гуйтіннен - пана Тімо Мякінен про особливості освіти у фінських закладах вищої освіти.

Директор навчально-наукового
інституту енергетики