Цікавими стежинами маршрутного листа бібліотеки

30-го вересня відзначається Всеукраїнський День бібліотек. Сьогодні, напередодні свята, центром виховної роботи і соціально-культурного розвитку спільно із працівниками наукової бібліотеки уже вдруге було проведено квест – «Молодіжний батл «Леся Українка: погляд із ХХІ століття»». Мета заходу: популяризувати книгу, зокрема творчість видатних українських письменників та залучити студентську молодь до відвідування бібліотек.

Студентські команди, отримавши маршрутний лист,  відвідали зупинку «Бібліографічну», майдан «Читальний», проспект «Абонентський», вулиці «Літературознавчу» та «Алфавітну», виконуючи цікаві завдання. Азарт, спритність, уміння та бажання працювати в команді, сприяли найкращим враженням під час спілкування з книгами.

Переможці були відзначені грамотами університету  та подарунками від первинної профспілкової організації.

Щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня бібліотек колективу Наукової бібліотеки ПДАТУ від ректора університету та подяка за відданість своїй праці.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку