Урочисте відкриття проєкту «Норвегія – Україна» у ПДАТУ

17 вересня 2021 року відбувся урочистий старт курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України та інших силових структур, членів їхніх сімей, воїнів АТО за проєктом «Норвегія – Україна» Міжнародного фонду соціальної адаптації на території Хмельницької області, відповідно договору між Норд-університетом та Подільським державним аграрно-технічним університетом.

Події в Україні, пов'язані із збройним протистоянням на Сході, не залишили байдужою світову громадськість. Країни Європи, США та інститути громадського суспільства протягом останніх п'яти років ініціювали багато проєктів щодо підтримки України та наших захисників, учасників бойових дій на Сході.

Перший випуск курсів відбувся восени 2020 року. Сьогодні - перша офіційна зустріч слухачів осіннього семестру.

Проєкт «Норвегія-Україна, професійна адаптація, інтеграція в державну систему» - одна із таких ініціатив. Учасником цього проєкту в Україні є 20 міст, серед яких і Кам'янець-Подільський через угоду із ПДАТУ.

Даний проєкт є соціальним, участь у ньому безкоштовна, а всі фінансові витрати бере на себе Міністерство закордонних справ Королівства Норвегії.

Реалізаторами проєкту є працівники та викладачі ПДАТУ, а також залучені фахівці.

Слухачами курсів осіннього семестру є військовослужбовці, що проходять службу у військовій частині, звільнені в запас військові та працівники поліції, УБД та члени їх сімей.

До команди організаторів ввійшли:

  • Павло Федірко – координатор проєкту в ПДАТУ;
  • В'ячеслав Полятинчук  -  голова ГО «Просвіта», партнер проєкту;
  • Любов Савліва - юридичний консультант, адвокат проєкту;
  • Оксана Ляска – психолог проєкту;
  • Олександр Корольчук – фахівець з технічного забезпечення проєкту;
  • Ольга Прокопова – керівник прес-центру проєкту.

Курсову підготовку курсів забезпечуватимуть висококваліфіковані науково-педагогічні кадри Подільського державного аграрно-технічного університету.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Ольга Прокопова