Зустріч стейкхолдерів в міськрайоному управлінні ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

13 березня 2020 року в Кам'янець-Подільському міськрайонному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  відбулося засідання круглого столу з питань підготовки освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та освітньо-наукової програми третього (освітньо-наукового) рівня спеціальності  211 «Ветеринарна медицина» у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

У засіданні взяли участь: начальник Кам'янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Лавський А.Й.; заступник начальника відділу безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини Кам'янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Оржехівська Л.В.; головні спеціалісти відділу безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини Кам'янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Бойко Н.В., Ляміна Г.В., Ряба О.Є.; здобувач вищої освіти 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» Дібаєва Я.М.; професор, доктор ветеринарних наук Желавський М.М.; завідувач кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології  та хірургії, доцент, кандидат ветеринарних наук Керничний С.П.; доцент, кандидат ветеринарних наук Горюк В.В.; асистент кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології  та хірургії Мізик В.П.

У процесі засідання круглого столу було обговорено особливості освітньо-професійних програм для різних рівнів вищої освіти та термінів навчання. Учасниками засідання  була відмічена відповідність представлених на розгляд освітніх програм вимогам сьогодення, особлива увага була  приділена нормативним та вибірковим дисциплінам, а також дана  комплексна оцінка відповідності якості підготовки сучасних фахівців вимогам роботодавців та їх подальшій  конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.

Пресцентр ПДАТУ

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)
Витяг з протоколу