Візит до кінологічного центру ГУНП в Дніпропетровській області

12 - 13 серпня 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України - доктор сільськогосподарських наук, професор Т.М. Супрович та  кандидат ветеринарних наук В.В. Трач, з робочим візитом відвідали кінологічний центр ГУНП в Дніпропетровській області відповідно до меморандуму про співробітництво з Подільським державним аграрно-технічним університетом.

Під час візиту співробітники кафедри ознайомились з структурою Кінологічного центру, організацією обліку службових собак та веденням службової документації, організацією розведення та вирощування службових собак.

При зустрічі було обговорено ряд нагальних питань, зокрема впровадження репродуктивних технологій для службових собак, з метою відбору найкращих собак плідників з наступним поповнення поголів'я (чисельності) службових собак кінологічних підрозділів, а також проаналізовано можливість створення комп'ютеризованої бази даних службових собак.

Декан факультету ветеринарної медицини
і технологій у тваринництві,