Вибір професії – вагомий крок для кожної молодої людини

У житті завжди є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить доля.

На днях науково-педагогічні працівники кафедри технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва Ю.М. Євстафієва та В.І. Бучковська, з метою проведення профорієнтаційної роботи, завітали до Подільського ліцею Староушицької селищної ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Під час зустрічі з учням 10 та 11 класу було надано детальну інформацію щодо умов вступу до Подільського державного аграрно-технічного університету та спеціальностей за якими можна отримати вищу освіту. Дана інформація викликала жвавий інтерес серед молоді. Надіємось в майбутньому побачити цих чудових хлопців та дівчат серед студентів нашого вузу.

Пресцентр ПДАТУ