Стажування на базі кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області

З 25 серпня по 15 вересня 2020 р. науково-педагогічні працівники Подільського державного аграрно-технічного університету: доктор с.-г. наук, професор Приліпко Т.М., кандидати с.-г. наук, доценти Шуплик В.В., Євстафієва Ю.М., Димчук А.В., Пустова Н.В. проходили стажування на базі кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, згідно індивідуального плану стажування. За період стажування ознайомилися зі структурою, законодавчою базою кінологічного центру Національної поліції України Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, набули сучасних практичних навичок щодо  порід службових собак та їх використання у різних сферах діяльності, основ зоопсихології, етології та вищої нервової діяльності собак, племінної роботи та відтворенням собак, систем живлення службових собак та ін.

Дякуємо ректору, доктору економічних наук, професору, заслуженому працівнику сільського господарства України Іванишину В. В., проректору з навчальної роботи, доктору економічних наук, професору, Академіку академії наук вищої освіти України Ясінецькій І.А. та начальнику Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, полковнику поліції Герасимчуку Р. В., заступнику начальника Головного управління Національної поліції Чайковському А. Е. та начальнику кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Дяку О. В. за сприяння проходженні стажування та співпрацю!

Декан факультету ветеринарної медицини
і технологій у тваринництві,