Профорієнтаційна робота кафедри інфекційних та інвазійних хвороб

Профорієнтація для майбутніх абітурієнтів являє собою трудомісткий і довгий за часом процес. Професійна діяльність займає більшу частину життя людини, значить, і підхід до неї повинен бути серйозний і виважений, що дозволять дітям робити правильний вибір і не здійснювати прикрих помилок, які складно виправити, а часом і абсолютно неможливо.

Викладачами кафедри інфекційних та інвазійних хвороб: зав. кафедри, доцентом Мушинським А. Б., доцентом Карчевською Т. М. та асистентом Горюк Ю. В. 19 лютого було проведено профорієнтаційну роботу у Сокирянському районі Чернівецької області. Представники нашого навчального закладу відвідали Білоусівський навчально-виховний комплекс, опорний навчальний заклад "Романковецька гімназія імені академіка Костянтина Федоровича Поповича", Новодністровську школу ІІ-ІІІ ступенів №1, Новодністровську гімназію Новодністровської міської ради.

Учнівську молодь та педагогічні колективи було ознайомлено з наявними спеціальностями, особливостями вступу та перевагами у навчанні в Подільському державному аграрно-технічному університеті. Учням повідомлено, що студентське життя університету – це не лише лекції, семінари, навчання та наука, це також різноманітні спортивні та культурно-мистецькі заходи, які комплексно роблять студентські роки найкращими у житті. Завдяки чисельним заходам студенти мають змогу збагатитися духовно, розвивати та проявляти свої спортивні таланти, навчитись спілкуватися та працювати з людьми.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку за сприяння у проведені профорієнтаційної роботи керівництву навчальних закладів, а саме заступнику директора з навчально-виховної роботи Білоусівського НВК Параді Валентині Петрівні, заступнику директора з виховної роботи Романковецької гімназії ім. К. Ф. Поповича Тарабузан Альоні Михайлівні, директору Новодністровської школи ІІ-ІІІ ступенів №1 Серевко Тарасу Андрійовичу та директору Новодністровської гімназії Козак Ларисі Василівні.

За сприяння в організаційних питаннях проведеної профорієнтаційної роботи окрему подяку висловлюємо начальнику Сокирянського районного управління ГУ держпродспоживслужби в Чернівецькій області Лисому Івану Миколайовичу.

Прес-центр ПДАТУ