Перше засідання робочих груп щодо розробки рекомендацій з удосконалення навчальних планів та програм з підготовки лікарів ветеринарної медицини

22 вересня  2020 року  у Державній установі «Науково- методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»  відбулось онлайн-засідання робочих груп щодо розробки рекомендацій з удосконалення навчальних планів та програм з підготовки лікарів ветеринарної медицини відповідно до вимог МЕБ (Проєкт технічної допомоги ЄС «Вдосконалення законодавства, контролю та поінформованості у сфері безпечності харчових продуктів, здоров'я та благополуччя тварин в Україні» (ILCA)), в якому взяли участь як члени робочих груп викладачі факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ПДАТУ: доктор ветеринарних наук, професор Желавський М.М., кандидат ветеринарних наук, доцент Карчевська Т.М., кандидат ветеринарних наук Лайтер-Москалюк С.В.

На першому засідання було обговорено склад робочих груп та  внесено в них деякі зміни згідно поданих пропозицій, обговорено основні технічні моменти, пояснено методику роботи в робочих групах і акцентовано увагу на тому, що  основним завданням діяльності створених робочих груп є покращення і вдосконалення навчальних програм та приведення їх до відповідності загально прийнятим вимогам ЄС. В зв'язку з цим кожному члену окремої робочої групи після засідання було надіслано інформацію, на основі якої він має внести певні пропозиції з метою корекції дисциплін та компетентностей в навчальних планах і програмах  до наступного засідання, що має відбутись на наступному тижні.

Доцент кафедри
інфекційних та інвазійних хвороб