Навчання в умовах карантину

08 травня відбулося чергове бінарне онлайн-заняття науково-педагогічних працівників кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби НПУ кандидата ветеринарних наук Лайтер-Москалюк С.В. та асистента Токарчук Т.С. із студентами 2 курсу спеціальності технологія виробництва і переробки продукції тваринництва , на тему: «Санітарно-гігієнічні вимоги до води».

Під час заняття відбулася цікава дискусія, звучало багато питань по вказаній тематиці, адже сьогодні дотримання санітарно-гігієнічних норм є однією з умов сповільнення розповсюдження захворювання на Covid-19.

Спільним вибором студенства та викладачів стала платформа Zoom, перевагами якої є: можливість зустрічі та навчатися в будь-який зручний час; доступність та трансляція презентації навчального матеріалу, індивідуальний підхід.

Пресцентр ПДАТУ