Навчальний процес в умовах карантину

Карантин вніс певні зміни у наше життя. Торкнулося це і навчального процесу. Студентам доводиться більше працювати самостійно, лекції та консультації замінилися вебінарами й онлайн-конференціями, тощо.

Викладачі кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології, факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету використовують для дистанційного навчання широке коло технологій.  Насамперед, це система дистанційного навчання Moodle, яка застосовувалася на кафедрі задовго до введення карантинних обмежень.

7-8 травня завідувачем кафедри, доцентом Савчук Любов Броніславівною проведена онлайн-конференція із студентами 1 курсу ОС «Магістр» з дисципліни «Анатомія свійських тварин» на тему: «Морфофункціональна характеристика центральної нервової системи» та асистентом кафедри Добровольським Володимиром Антоновичем  з дисципліни «Цитологія, гістологія та  ембріологія» на тему: «Органи травлення».

Заняття проходить в «живому» спілкуванні викладача та здобувачів вищої освіти, що дає змогу поглиблено засвоїти лекційний матеріал.

Зацікавленість студентів до дистанційного навчання зростає, а якість виконаних робіт підвищується!

Пресцентр ПДАТУ