Конференція технологів «Історія, сьогодення та перспективи птахівництва»

17 травня 2021 року  на кафедрі технології виробництва продукції тваринництва та кінології факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету проведено VІ студентську наукову конференцію «Історія, сьогодення та перспективи птахівництва» з дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва», за участі студентів 2-стн та 3 курсів, спеціальності 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

З привітанням до учасників конференції звернулась доцент Наталія Володимирівна Пустова та побажала вдалих доповідей і плідних наукових експериментів здобувачам вищої освіти. У ході конференції студенти висвітлювали цікаві, актуальні теми з галузі птахівництва і ветеринарної медицини, як за утримання птиці у промислових умовах на великих птахофабриках, так і за вирощування невеликого поголів'я птиці – у фермерських, приватних домогосподарствах. Доповіді студентів були динамічні, жваві та відображали сучасні проблеми птахівництва України і світу зокрема. Особливо цікавими були доповіді студентів: Івана Скалія, Вікторії Смертюк, Ангеліни Дишкант, Вікторії Качури і Богдани Полюк. За результатами студентських наукових доповідей на конференції підготовлено друковані матеріали тез.

Плідних наукових звершень та успішного навчання!

Доцент кафедри технології виробництва продукції
тваринництва та кінології
Наталія Пустова