Факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві: освітньо-науковий процес триває в новому векторі

За умов карантину звичайне життя студентства змінило вектор в режимі навчального процесу. Здобувачам освіти доводиться більше працювати самостійно, лекції та консультації замінилися вебінарами й онлайн-конференціями, тощо. Навчальна робота продовжується за допомогою онлайн-платформ, які забезпечують безпосередній зв'язок викладачів із студентами, можливість візуального контакту та індивідуальний підхід.

Учасники навчального процесу вже звикли працювати за новою схемою: опрацьовані матеріали студенти висилають для перевірки у вигляді фотозвітів; після завершення вивченого окремого розділу здобувачі виконують контрольні роботи, складають тести, які фотографують і надсилають через месенджери або на електронну пошту викладача; роботи роздруковуються і перевіряються НПП в паперовому варіанті; отримані бали повідомляються здобувачеві і фіксуються в журналі викладача.

Так, минулого тижня, згідно доведеного навчального плану, студенти відповідних курсів факультету впорались із завданням курсових робіт з таких дисциплін: «Внутрішні хвороби тварин» (керівники: професор Желавський М.М., доцент Горюк В.В.), «Годівля тварин, технологія виробництва і оцінка якості кормів» (керівник доцент Бучковська В.І.), «Технологія виробництва харчових продуктів, первинної переробки молока та переробки туш тварин» і  «Моделювання технологічних процесів тваринництва» (керівник професор Приліпко Т.М). Усі курсові роботи пройшли рецензування у керівників та перевірку на відсутність плагіату.

Крім того, 14 травня 2020 року на кафедрі технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва факультету проведено V студентську наукову інтернет-конференцію «Історія, сьогодення та перспективи птахівництва». За результатами інтернет-конференції підготовлено матеріали тез доповідей студентів.

Наставниками академічних груп, задля підтримки зі студентами зв'язку з метою попередження поширення COVID-19, проведено роз'яснення щодо заходів особистої безпеки здобувачів вищої освіти.

Декан факультету ветеринарної медицини
і технологій у тваринництві,
кандидат ветеринарних наук, доцент
Олег Цвігун