Профорієнтаційний захід кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування «Моя майбутня професія»

З метою професійної орієнтації потенційних абітурієнтів нашого університету 16 травня 2023 року завідувачем кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, професором Аллою ЧИКУРКОВОЮ і доцентами кафедри Наталією ПОКОТИЛЬСЬКОЮ та Еллою ДОБРОВОЛЬСЬКОЮ було проведено профорієнтаційний захід «Моя майбутня професія» із учнями 11 класу Гуківського ліцею Кам’янець-Подільського району.

Викладачі проінформували учнів про особливості та переваги професій в цілому, нові професійні можливості у кар’єрному зростанні, розкрили особливості формування ринку праці та існуючі потреби у фахівцях на сучасному етапі і на найближчу перспективу у  національному і регіональному аспекті.

Викладачі розповіли про умови вступу у 2023 році, перспективи навчання саме у нашому закладі. Особливу зацікавленість в учнів викликали питання щодо можливостей майбутнього працевлаштування, відкриття власного бізнесу, міжнародної співпраці та особливостей студентського життя.

Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування висловлює щиру вдячність сільському голові Гуківської ОТГ Петру ІЛЬНІЦЬКОМУ та директору Гуківського ліцею Ользі ЧОРНЮК за сприяння в організації та проведенні заходу.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та з нетерпінням чекаємо випускників ліцею в нашому університеті.

Інформацію підготувала
доцент кафедри менеджменту,