Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 р. № 1271 на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції».

На початок І етапу, до 15 лютого 2020 року, було подано 103 студентські наукові роботи, авторами яких стали 164 студенти із 44 закладів вищої освіти України.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 та листа Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» від 12.03.2020 № 22.1/10-713 підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» у 2019–2020 н.р. відбулося за результатами першого етапу ІІ туру.

Дипломом ІІІ ступеня була нагороджена студентка економічного факультету спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ОС «Магістр» Боднар Уляна. Вона представила на конкурс під керівництвом доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Чикуркової Алли Дмитрівни наукову роботу на тему "Напрями підвищення конкурентоспроможності виробництва зернових культур в сільськогосподарських підприємствах".

Вітаємо Боднар Уляну, бажаємо подальшого професійного зростання та нових звершень на науковій ниві!

Завідувач кафедри менеджменту,
публічного управління та адміністрування,