Міжнародна наукова співпраця: вітаємо наших партнерів!

Шановні колеги, аспіранти та студенти! Раді повідомити про вихід нового журналу Journal of Policy & Governance, який започаткований партнером ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень», міжнародною корпорацією Grassroots Institute (Канада) та стосується мультидисциплінарних напрямів. Нагадуємо, що на сьогодні корпорацією успішно видаються наступні популярні журнали, які охоплені базами даних WoS та іншими: Grassroots Journal of Natural Resources; Journal of Environmental Law and Policy; Agrobiodiversity & Agroecology; Development Practice.

Деталі:  www.grassrootsjournals.org

Автори журналів мають ряд переваг, до яких зараховуємо широку видимість досліджень, швидкий розгляд, високий міжнародний рейтинг, охоплення відомими міжнародними базами даних. Приємно відзначити, що до виходу журналу та спільної публікації причетні ректор та НПП Подільського державного аграрно-технічного університету, які є членами ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»!

Із дослідженням: Іванишин В. та Печенюк А. «Муніципальні облігації як фінансова компонента розвитку територіальних громад України» можна ознайомитись тут

Колектив громадської організації вітає Grassroots Institute та Подільський державний аграрно-технічний університет із гарним початком та дякує за плідну співпрацю!

Голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень», кандидатка економічних наук, Алла Печенюк