Відбулася студентська олімпіада з дисципліни «Психологія»

4 березня 2020 року на базі кафедри професійної освіти Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія». До складу організаційного комітету увійшли: к. психол н., доцент кафедри професійної освіти Васильєва О.М., к. психол н., доцент кафедри професійної освіти Ляска О.П.. У заході взяли участь 18 студентів усіх спеціальностей, переважно 2-х та 3-х курсів освітнього рівня «бакалавр».

На початку заходу з привітальним словом, побажаннями успіху учасникам олімпіади та короткою промовою про значимість і актуальність вивчення психології, до студентів звернувся доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри професійної освіти Дуганець  Віктор Іванович.

Конкурсні завдання олімпіади містили питання з окремих галузей психології: загальної, управлінської, вікової, організаційної, соціальної. Структура завдань передбачала перевірку як теоретичних знань, так і практичних навичок здобувачів освіти з дисципліни на репродуктивному і творчому рівні.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія» перемогу в олімпіаді здобули:

ІІІ місце – Бурлака Андрій Русланович (3 курс «Агроінженерія»); Воєвода Ілля Сергійович  (2 курс «Агроінженерія»).

ІІ місце – Мельник Анастасія Олегівна (2 СТН ТВППТ); Мізик Уляна Володимирівна (2 СТН ТВППТ);

За написання кращого твору-роздуму на пропоновану тему, суддівський комітет відзначив Столяра Дмитра Володимировича (2 курс «Агроінженерія»).

Визначені переможці матимуть можливість позмагатися в знаннях з психології зі студентами інших закладів освіти у ІІ етапі, що відбудеться в Одесі.

Організатори олімпіади вітають переможців, і щиро вдячні усім, хто виявив бажання продемонструвати власні психологічні компетенції!

Пресцентр ПДАТУ