Інженерно-технічний факультет: впроваджуємо новітні технології на виробництві

Науково-педагогічні працівники університету продовжують надавати консультації виробництву.

Так, на минулому тижні завідувачем кафедри загальнотехнічних дисциплін Девіним В.В., доцентами кафедри Ткачуком В.С. і Бурдегою В.Ю. було надано консультативні послуги для ПП «КВІН-МАЙСТЕР» з питань конструювання та удосконалення машини для внесення рідких добрив для потреб фермерських господарств Кам'янець-Подільського району.

За результатами зустрічі з керівниками підприємства підготовлено до підписання договір про співпрацю і господарський договір на виконання конструкторських розрахунків і виготовлення конструкторської документації  для створення спеціальної широкозахватної машини для ін'єкційного внесення рідких добрив, за замовленням фермерів.

Декан інженерно-технічного факультету,
кандидат технічних наук, доцент