Проведено планову обрізку і формування крони молодих насаджень плодових дерев

17 лютого 2022 р. науково-педагогічним колективом кафедри садівництва і виноградарства було проведено планову обрізку і формування крони молодих насаджень плодових дерев в навчальному саду НДЦ «Поділля», згідно плану наукової роботи кафедри.

Під час проведення кафедрою науково-технічного супроводу на тему: «Особливості і цінність весняної обрізки та формування крони плодового саду», в ході агрозаходу було проведено інвентаризацію щеп, видалено засохлі дерева і сформовано крону.

В черговий раз було відмічено переваги весняної обрізки, адже правильне і своєчасне обрізання плодових дерев весною дозволяє отримати хороший урожай, крім того рослини будуть рости здоровими та сильними. Це обумовлено тим, що під час обрізки видаляються слабкі, хворі та погано розвинені гілки, а здорові і сильні отримують більше необхідних живильних речовин.

Інформацію підготував заступник завідувача кафедри
з наукової роботи кандидат с. г. наук, асистент
Віталій СТЕПАНЧЕНКО