Факультет агротехнологій і природокористування: державний кваліфікаційний іспит проведено, консалтингові послуги надано

На факультеті агротехнологій і природокористування в зв'язку з карантинними заходами, які ще тривають, науково-педагогічні працівники працюють з дотриманням вимог, без порушення карантину – не більше 5 осіб в аудиторії в масках.

Зокрема, на факультеті упродовж 15–17 червня 2020 року відбувся у режимі онлайн єдиний державний кваліфікаційний іспит здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 4 і 2 СТН курсів денної та 5 і 3 СТН курсів – заочної форм навчання спеціальності 201 «Агрономія». Всього іспит склали 90 бакалаврів. Приймала іспит комісія у складі: професорів, докторів сільськогосподарських наук Бахмата М.І. і Хоміної В.Я., а також доцента, кандидата сільськогосподарських наук Зеленського В.А.

На кафедрі агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін відбулось засідання кафедри, на якому було підбито підсумки навчального року 2019-2020. Заслухано звіти викладачів кафедри, результати індивідуальних рейтингів, затверджено звіт кафедри.

Доцентом кафедри садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства кандидат сільськогосподарських наук Вахняком В.С. проведено консультації щодо екзаменаційної сесії для студентів факультету з дисципліни «Ґрунтознавство з основами геології», також було надано консалтингові послуги сільськогосподарським підприємствам: ФГ «Ясінський І.Т.» Кам'янець-Подільського району, щодо вирощування гречки та захисту ярого ячменю від хвороб та бур'янів; ТОВ «Чорноострівське Агро» Хмельницького району, щодо покращення стану посівів пшениці і кукурудзи.

Крім цього, 19 червня 2020 року Василь Степанович взяв участь у огляді демополів компанії «Лімагрейн», с. Михайлівка Вінницького району Вінницької області. Доцентом проведено огляд дослідних ділянок селекційної станції ТОВ «КВС Україна», ТОВ «Суфле Агро Україна». Визначено стан посівів соняшнику, щодо забур'яненості та наявності шкідників. Проведено приймання дослідів ТОВ «РАЖТ Україна» з представниками компанії на території науково-дослідного центру «Поділля» ПДАТУ. Визначено задовільний стан посівів щодо забур'яненості та стосовно розвитку рослин кукурудзи. Заплановано подальший план робіт на дослідних посівах та уточнено умови співпраці.

В.о. декана факультету
агротехнологій і природокористування,