Відбулася зустріч з Міністром аграрної політики і продовольства України

07 липня 2021 року на базі фермерського господарства «ГАДЗ» у с. Трибухівці Тернопільської області, засновником і директором якого є голова Наглядової ради Подільського державного аграрно-технічного університету, голова Наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Герой України Петро Іванович ГАДЗ, відбулася зустріч з Міністром аграрної політики і продовольства України Романом Миколайовичем ЛЕЩЕНКО. У зустрічі взяв участь ректор нашого університету, доктор економічних наук, професор Володимир Васильович ІВАНИШИН.

Під час візиту Міністра на ФГ "Гадз" відкрили завод з виробництва пюре, джемів, соків та дитячого харчування, на якому встановлено обладнання виробництва Італії потужністю 5 тонн на годину. Новий завод закумулює 50 робочих місць.

Під час відкриття нового заводу проведено брифінг та підписано тристоронній Меморандум для підсилення підтримки аграріїв від держави та сприяння розвитку агросектору в Тернопільській області.

Крім цього учасники зустрічі мали змогу відвідати молодий яблуневий сад, посаджений ФГ «ГАДЗ» навесні поточного року у с. Озеряни. В саду використовуються інновації садівництва – протиградова сітка, стовпці для дерев італійського виробництва, здійснено підведення води. Усі сорти дерев є акліматизованими для умов України. Особливість саду – територія для прогулянок, де кожен відвідувач має змогу продегустувати різні сорти яблук, а також продукцію переробки – яблучні чіпси, джеми, соки.

У рамках робочого візиту побували і на двох доїльних комплексах на 60 голів кожен, будівництвом яких займається ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

Інформацію підготовлено за матеріалами сайту «Бучацькі справи».