Співпраця ПДАТУ із загальноосвітніми навчальними закладами

Подільський державний аграрно-технічний університет, маючи давні традиції співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами міста, запросив школярів у перші тижні літа відвідати  Музей Хліба із оновленою експозицією Пасок, Науково-дослідний інститут круп'яних культур ім. О. Алексеєвої із багатою колекцією насіння гречки, а також – здійснити екскурсію до навчальної лабораторії «Ботанічний сад» та стати учасниками захоплюючого квесту «У пошуках цвіту папороті».

Працівники університету радо зустріли юних гостей та із задоволенням провели екскурсії, познайомили їх як з рідкісними видами рослин, цікавими  експонатами в Музеї Хліба.

Нам надзвичайно приємно, що кмітливі школярі нашого міста захопливо збагачувалися знаннями, досліджували, розвивали практичні навики, знайомилися з багатством краси та користі природи, отримали заряд позитиву, відірвалися від карантинних буднів та насолодилися сонцем в нашому Ботанічному саду.

Ми висловлюємо вдячність освітянам міста за виявлену активність та інтерес до ПДАТУ. Науково-педагогічні працівники та фахівці університету завжди раді бути корисними для молодого покоління.

Віримо, що стіни нашого університету стануть для вас рідними!

Фахівець Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку