День знань у ПДАТУ – новий старт!

Сьогодні, 1 вересня, після довготривалого карантину та літніх канікул біля стін головного корпусу ПДАТУ студенти усіх факультетів та інститутів зустрілися на брифінгу «Мій старт».

Для того, щоб початок навчального року для наших студентів пройшов корисно і ефективно перша зустріч передбачала можливість висловити свої очікування від навчання в ПДАТУ. Адже будь-яка хороша справа починається з постановки мети, зі з'ясування того, що ми плануємо отримати у результаті. Якщо мета невизначена, розмита, то і діяти складно, і ефективність власних дій оцінити неможливо.

Насамперед, з нагоди початку навчального року і Дня знань до усіх присутніх звернувся ректор університету, доктор економічних наук, професор Володимир Іванишин. Володимир Васильович зауважив, що минулий рік навчання супроводжувався викликами і випробуваннями. А початок навчального року, як і початок кожної справи, вимагає замислитися: «Чого я хочу досягти? Що хочу отримати? Чого прагну навчитися?». Ректор наголосив, що практика успішних людей свідчить: щоб досягти бажаного результату, треба поставити собі ціль. Саме мотивація є тією внутрішньою силою, енергією, паливом, яка допомагає рухатися вперед та досягати поставлених цілей.

Учасники брифінгу ділилися думками стосовно таких питань:

• Чого я очікую від 2020-2021 навчального року?
  • Які нові знання, навички, здібності я хочу отримати, розвинути в собі протягом нового навчального року?
  • Що я пропоную для розвитку ПДАТУ?

Біля відкритого мікрофона та в анкетах більшість студентів ПДАТУ висловили прагнення продовжити навчання в університеті без карантину, здобувати якісні знання, успішно скласти сесію, отримувати стипендію, проходити результативну практику, розширити коло друзів та знайомих.

Щирі відповіді, побажання студентів – це орієнтир, на який має бути орієнтуватися весь навчально-виховний процес ПДАТУ.

Центр виховної роботи
і соціально-культурного розвитку