Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» продовжує марафон Глобальних лекцій з різних університетів світу!

Заклад вищої освіти  «Подільський державний університет» продовжує марафон Глобальних лекцій з різних університетів світу!

У партнерстві із Grassroots Institute (Canada) пропонуємо Вашій увазі лекцію з Науково-дослідного центру сільськогосподарських наук та охорони навколишнього середовища Університету Лучіана Благи в Сібіу (Румунія) від доктора Марії Міхаели АНТОФ'Є (Dr. Maria Mihaela ANTOFIE). Доктор Марія презентує дослідження на тему: «Червоний список сортів сільськогосподарських культур як інструмент реагування на зміни клімату та проблеми продовольчої безпеки» (Red Listing of Crops Varieties as a Tool to Respond to Climate Change and Food Security Challenges).

У запропонованій лекції значну увагу буде акцентовано на зусиллях щодо забезпечення довгострокової продовольчої безпеки в умовах зміни клімату та шляхах збереження місцевих видів культур, включаючи природоохоронні заходи, які тісно пов'язані із селекційними програмами, генетичними ресурсами рослин для продовольства та сільського господарства.

 

Чекаємо на вас 10 травня  2022 року. Час лекцій: 11.00-12.30 за Київським часом.

Деталі лекції за посиланням: https://grassrootsinstitute.ca/gli/red-listing-of-crops-varieties-as-a-tool-to-respond-to-climate-change-and-food-security-challenges.html

Реєстраційна форма: 941 1529 6481

Із повним переліком лекцій можна ознайомитися за посиланням: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli  

Ці лекції є БЕЗКОШТОВНИМИ. Запрошуємо до завчасної реєстрації.

 

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від ЗВО «ПДУ»

lecture-promo1-mihaela_pdu