Успішна міжнародна співпраця як індикатор розвитку університету

Сучасні виклики зумовлюють потребу широкої інтеграції українського освітнього середовища до міжнародної освітньо-наукової спільноти. В цьому контексті наш університет, спільно із The Grassroots Institute (Canada) та рядом інших інституцій та громадських організацій розпочав унікальний проєкт Глобальних лекцій з різних університетів світу. Його цінність полягає в тому, що найкращі фахівці світового рівня діляться досвідом власних наукових досліджень із широкою аудиторією науковців, практиків та студентів. Така взаємодія сприяє обміну знаннями, руйнує соціально-культурні  бар’єри та формує передумови для налагодження професійних зв’язків між вченими різних країн світу.

Міжнародний проєкт отримав значну популярність серед науково-педагогічних працівників, студентів та аспірантів ЗВО «Подільський державний університет», які прагнуть розширити свої фахові компетенції та мають позитивне бачення міжнародних перспектив української освіти.

Дякуємо колегам із The Grassroots Institute та особисто доктору Хасрат Арджюменд за чудову професійну атмосферу, яка притаманна Глобальним лекціям! З нетерпінням  чекаємо подальших успішних кроків реалізації нашої партнерської взаємодії!

Алла ПЕЧЕНЮК, кандидатка економічних наук, доцент, ННІБФ,

Голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»