Старт науково-освітнього проєкту Глобальних лекцій

2022-05-03_20

Старт науково-освітнього проєкту Глобальних лекцій

Студенти та науково-педагогічні працівники Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», за ініціативи ректора Володимира ІВАНИШИН, отримали гарну нагоду долучитися до циклу Глобальних лекцій, які презентовані рядом науково-дослідних інституцій світу в рамках співпраці із The Grassroots Institute (Canada).

Враховуючи, що особливістю Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» є різноманітність напрямів підготовки фахівців і широкий діапазон наукових інтересів та досліджень, об’єднуючою темою сьогоднішньої лекції став екологічний менеджмент в контексті зменшення ризику стихійних лих для місцевих жителів.

У лекції Dr. Simon LAMBERT із Саскачеванського університету (Канада) логічно та послідовно презентував слухачам сферу своїх наукових досліджень та власні висновки. На прикладі корінного населення маорі було визначено, як традиційні знання дозволили місцевим громадам жити стабільно та у відносній безпеці, розвивати власний потенціал в умовах динамічних змін природного та політичного ландшафту.

Приємно відзначити, що активну участь у дискусії взяли члени студентського формування «Науковий простір Prometheus» (керівник Ольга ЧАЙКОВСЬКА), яке має на меті розвиток соціокультурної змістової англомовної компетентності в контексті фахового спрямування.

Дякуємо Dr. Simon за чудову лекцію! Дякуємо колегам та студентам за активність! Гарний початок! Рухаємось далі!

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від університету,

голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»

20220503_143142

20220503_14321520220503_143114