Реєстрацію делегатів до Міжнародної літньої польової школи продовжено! Долучайтеся до події!

Шановні  колеги та студенти! З радістю повідомляємо про продовження терміну реєстрації делегатів до Міжнародної літньої польової школи з гірських екосистем та управління ресурсами (до 23.08.21), організовану  міжнародною корпорацією Grassroots Institute (Канада) та 63 партнерами (університетами, науково - дослідними інститутами, національними парками та громадськими організаціями більше 20 країн), серед яких ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»

Ця програма буде проводитися 19-28 вересня 2021 року для міжнародних учасників англійською мовою та охоплює сучасні актуальні теми з таких широких сфер: (1) Гірські екосистеми; (2) Прісноводні екосистеми; (3) Лісова екологія; (4) Екосистеми пасовищних угідь; (5) Збереження біорізноманіття; (6) Управління дикою природою; (7) Екотуризм; (8 Парк-інтерфейс людей; (9) Управління ресурсами участі; (10) Управління вододілами; (11) Стійке сільське господарство та органічне землеробство; (12) Агробіорізноманіття; (13) Трансгуманність та скотарство; (14) Тваринництво; (15) Засоби існування в горах; (16) Сільські мікропідприємства; (17) Конвенції про гори; (18) Стійкість гір; (19) Зміна клімату та гори, (20) Екосистемні послуги, сталий туризм та культурне різноманіття.

Детальнішу інформацію про нашу програму можна побачити на веб – сайті www.grassrootsglobal.net

Ця міжнародна програма навчання вивчає гірські екосистеми в контексті розвитку людства та природних ресурсів, управління ресурсами для сталого збереження, розглядає, як різні соціальні, політичні, економічні, культурні та гендерні аспекти конкурують за природні ресурси екосистем та підтримують їх. Досліджується, як екологічні активісти та їх втручання зберегли парки, енергію, воду та землю в умовах зміни клімату. Програма спрямована на забезпечення дослідників, студентів, практиків та вчителів, які прагнуть дізнатися про гірські екосистеми та сталий розвиток практичними підходами, знаннями та навичками, необхідними для вирішення проблем сталого використання природних ресурсів у всьому світі.

Міжнародна літня польова школа розрахована на потенційних учасників, які мають освіту з таких предметів, як навколишнє середовище, екологічні дослідження, географія, антропологія, біологія збереження, сільське господарство, лісове господарство, екологія людини, управління ресурсами, економіка, дика природа, наука про воду, туризм, тваринництво, культурологія та інші.

Під час подання заявки в Інтернеті заявник - делегат повинен буде сплатити комісію за заявку в розмірі 19 доларів США. Форма заяви доступна за посиланням

Учасникам не потрібно сплачувати жодного внеску ( безкоштовно), а форма заявки доступна за посиланням

Учасники - делегати отримають Сертифікат, власний профіль на сторінці, широку міжнародну видимість та багато інших переваг. Результати досліджень, після належної процедури,  можуть бути опубліковані у журналах, охоплених міжнародними базами, в тому числі WoS та Scopus.

Нагадуємо про те, що для партнерів ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» діє публікаційна знижка!

Голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»,
кандидатка економічних наук,