Презентаційні аспекти глобальної міжнародної програми науково-педагогічних працівників Подільського державного аграрно-технічного університету

19 вересня 2021 року розпочинає роботу Міжнародна Літня Польова Школа з гірських екосистем та управління ресурсами, організована міжнародною корпорацією Grassroots Institute (Канада): www.grassrootsglobal.net та 63 партнерами (університетами, науково - дослідними інститутами, національними природними парками та громадськими організаціями більше 20 країн), серед яких ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень».

Фасилітаторами проєкту виступають відомі науковці-дослідники, що мають світове визнання та значні здобутки у дослідженні проблем сталого розвитку, які готові поділитися своїм досвідом та напрацюваннями із світовою громадськістю.

Приємно повідомити, що запрошеними в якості лекторів та делегатів є представники нашої громадської організації: Валерій Нестеренко, Алла Печенюк, Наталія Корженівська, Валентина Борковська, Микола Желавський, які є науково-педагогічними працівниками Подільського державного аграрно-технічного університету. В рамках партнерської взаємодії делегати представлять свої дослідження, які стосуються актуальних наукових проблем: постмодерних трансформацій сільського туристичного розвитку; управління економічними та екологічними ризиками виробників аграрної продукції; організації обліково-аналітичних процесів виробництва м'ясної продукції; імунного стану сільськогосподарських тварин та протиепідемічних превентивних заходів. Кандидат історичних наук, доцент Валерій Нестеренко, для світової науково-педагогічної та студентської аудиторії презентує лекцію на тему: «Екотуризм у заповідних територіях».

Формат заходу передбачає участь як у якості делегатів, так і в якості слухачів курсу. Програма Літньої Школи охоплює напрямки: сільське господарство, туризм, економіку, екологію, право, географію, антропологію, біологію, управління ресурсами. До програми можуть долучитися історичні науки та культурологія.

Студентська аудиторія запрошується в якості слухачів. Є можливість отримання сертифікатів. Для слухачів участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням:

www.grassrootsglobal.net

Долучайтеся до програми! Дедлайн: 10.09.2021 року!

Голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»,
кандидатка економічних наук,