Молодіжний форум як майданчик наукових ініціатив

Чудовою нагодою, на якій було представлено спільну злагоджену роботу ГО  «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» із студентами Подільського державного аграрно-технічного університету, в рамках діючої угоди про співпрацю, стала участь у ІХ форумі розвитку громадянського суспільства і молодіжної політики #ІНІЦІАТИВА'21, який проходив  у місті Кам'янець-Подільський та є платформою для презентації проєктів та кращих практик молодіжних активістів громадського сектору. Тема нашого проєкту: "Залучення  молоді до наукової діяльності: практичні аспекти". Виходячи із поставлених завдань, та в рамках практичної діяльності громадської організації, на форумі було презентовано Проєкт Міжнародної Літньої польової школи "Гірські екосистеми та управління ресурсами", який буде проходити 19-28 вересня 2021 року в онлайн форматі, в якому наша організація є партнеркою міжнародної науково-дослідної корпорації Grassroots Institute (Канада), метою якої є освіта, розбудова потенціалу, інноваційні дослідження, посилення ініціатив щодо людського розвитку та розширення можливостей громадян для забезпечення екологічної та соціальної свідомості. Це цікава міжнародна програма, яка передбачає польові дослідження. За умов відсутності карантинних обмежень учасники Школи перебувають у Карпатах та в Гімалайському національному природному парку, займаючись науковою діяльністю та проводячи власні спостереження та експерименти.

До участі в якості делегатів запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, які мають бажання поділитися науковими результатами та отримати доступ до світової студентської аудиторії та зробити видимими власні наукові здобутки серед широкого кола міжнародних експертів та колег. Результати досліджень, після належної процедури будуть опубліковані в журналі, який охоплюється базою WoS.

Також є можливість зареєструватися на захід в якості слухачів. Запрошуються студенти, аспіранти, науковці, інші зацікавлені особи, які прагнуть перейняти світовий досвід та отримати практичні знання із зазначеної сфери. За результатами участі у сесіях передбачається видача сертифікату, який підтверджуватиме міжнародний досвід учасника.

Право на участь: потенційні учасники, які мають освіту з таких предметів, як екологічні науки, право / політика природних ресурсів, географія, антропологія, біологія збереження, сільське господарство, лісове господарство, екологія людини, управління ресурсами, економіка, дика природа, туризм. Реєстрація відкрита для всіх бажаючих.

Детальна інформація на сайті нашого партнера: www.grassrootsglobal.net та на сторінці ГО "ІСЕРД"

Переконані в тому, що представленість науково-педагогічних працівників та студентів Подільського державного аграрно-технічного університету у Міжнародній Літній школі значно розширить наукові горизонти співпраці на міжнародному ринку освітніх послуг.

Щиро дякуємо організаторам форуму #ІНІЦІАТИВА'21 за величезний позитив та чудову атмосферу! Дякуємо ректору Подільського державного аграрно-технічного університету, Володимиру Іванишину, за сприяння науковим та громадським ініціативам! Дякуємо нашим студентам за креативність! Дякуємо за підтримку!  Вона є безцінною!

Голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»
кандидатка економічних наук,
Алла Печенюк