Міжнародний освітньо-науковий проєкт: долучайтеся до онлайн події у соцмережах!

Шановні колеги та студенти! Повідомляємо, що в період з 19.09.21 по 28.09.21 року проходитиме Міжнародна Літня Польова школа «Mountain Ecosystems and Resources Management» (онлайн формат), метою якої є посилення освітньо-наукової та практичної компоненти слухачів з проблем сталого розвитку. Це глобальна міжнародна програма, в рамках якої буде проведено 109 лекцій провідними  професорами та експертами з 36 країн світу та 117 презентацій наукових досліджень. Загалом 694 особи із 73 країн відвідають захід та пройдуть навчання.  

Запрошеними в якості лекторів та делегатів є науково-педагогічні працівники Подільського державного аграрно-технічного університету, які є також активними членами ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»: Валерій Нестеренко, Алла Печенюк, Наталія Корженівська, Валентина Борковська.

Згідно технічного плану сесій, лекція та доповіді  науково-педагогічних працівників Подільського державного аграрно-технічного університету очікуються 23.09., 25.09 та 28.09.21 року.

Круглий стіл з вступними промовами всесвітньо відомих експертів -19.09.2021.

План Програми на 10 днів доступний онлайн на сайті www.grassrootsglobal.net.

Трансляція наживо за:

www.facebook.com/grassrootsinstitute.net

www.youtube.com/user/grassrootsinstitute

Детальна інформація:

www.grassrootsglobal.net/mer2020

https://www.facebook.com/ISERS2020/

Долучайтеся до події!

Голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»,
кандидатка економічних наук,
Алла Печенюк